Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: _SESSION w product_item->getUrlData() (linia 49 z /home/whitepage/domains/wp-dev.pl/public_html/supertan/modules/php/php.module(80) : eval()'d code).
  • Notice: Undefined index: current_product w product_item->show_menu_directory() (linia 71 z /home/whitepage/domains/wp-dev.pl/public_html/supertan/modules/php/php.module(80) : eval()'d code).
  • Notice: Undefined index: current_product w product_item->show_logo() (linia 87 z /home/whitepage/domains/wp-dev.pl/public_html/supertan/modules/php/php.module(80) : eval()'d code).

O Nas

Wyobraź sobie piękną i opaloną skórę. To jest właśnie efekt działania kosmetyków SuperTan. Super opalenizna, super brąz, super efekt. To przyjemność, która wynika z pięknej opalenizny i błyskawicznych rezultatów.

Każdy znajdzie coś dla siebie w szerokiej gamie kosmetyków, które oferujemy – zarówno w linii SuperSensation, stworzonej dla intensywnych doświadczeń, jak również w linii Slim Effect, która koncentruje się na odchudzaniu i wygładzaniu skóry. Niesamowite doznania zapewni elegancka i luksusowa Endorfina.

SuperTan to więcej niż opalenizna. Jest to także doskonała pielęgnacja skóry, ponieważ wszystkie nasze kosmetyki zawierają liczne wyciągi roślinne, olejki pielęgnacyjne i witaminy. Możesz więc nie tylko przedłużyć, wzmocnić i pogłębić efekt opalania, ale również dbać o skórę, tak, jak to tylko możliwe.

Przygotuj się na wyjątkowe doznania i super opaleniznę!

 

Media

Super opalenizna. Profesjonalna pielęgnacja męskiej skóry.
Pielęgnacja do potęgi trzeciej! SuerTan AfterTan Multifunctional Moisturizer...
Opalenizna o cytrusowym smaku! Lemongrass & Orange Collagen Accelerator to nowość...

Strony

SuperTan katalog 2016

Spektakularny bronzer pełen